top of page
Akal_20180904_01s.jpg

Üzümlü'de taş ev renovasyonu

Toplam 50 m2 kullanım alanlı bu ev, Üzümlü meydana çok yakın olması nedeniyle ailenin ilgisini çekti. Evi ihtiyaçlarına en uygun şekilde, mutfağın bahçeyle ilişkisi, bağımsız ve rahate ebeveyn yatak odası, çocuklar için asma katlı ve ranzalı küçükama eğlenceli bir oda, her iki katta rahat iki banyo, altı kullanılan heykelsi bir merdiven ve sonunda da kullanışlı dış mekanlarla donattık.. 

 

Orijinal döşemenin bir bölümü kaldırıldığı ve ev 1. derece deprem bölgesinde olduğu için içten çelik profiller ve döşeme ile sağlamlaştırma yapılan ev gönül rahatlığı ile çocuklarla beraber yaşamak için uygun dar kesim bir giysi gibi tasarlandı..  

Project no.1

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

 

At Wix we’re passionate about making templates that allow you to build fabulous websites and it’s all thanks to the support and feedback from users like you! Keep up to date with New Releases and what’s Coming Soon in Wixellaneous in Support. Feel free to tell us what you think 

Akal_20180904_03s.jpg
Akal_20180904_02s.jpg
bottom of page